0
Kilka dni temu jechałam tramwajem, dosłownie 3 przystanki na "gapę". A tu niespodzianka - bileciki do kontroli.

Mam 15 lat i stałam przy obcej kobiecie, którą znałam z tego, że kiedyś kopnęła mojego psa za to, że chciał sie przywitać.

Powiedziałam kanarowi, że mama ma bilet - wskazując na tę kobietę. Oczywiście babka się zaczęła wypierać.
Na to mówię, że to że się pokłóciłyśmy na zakupach to nie oznacza, że ma się mnie wyrzekać.

Dodałam, że idę do domu na piechotę, po czym wyszłam na najbliższym przystanku. Ma za swoje. Nie kopie się psów.
Plus Minus 9( 9 )
0
Mój ojciec zabrał się za porządki w ogrodzie, będąc przy tym nieźle wstawionym. Nie chciało mu się grabić liści więc wymyślił sobie, że poleje je benzyną, podpali i problem rozwiąże się sam. Niewiele brakowało, a spaliłby nam całą chatę.
Plus Minus 8( 8 )
0
Ostatnio przyszła do mnie zapłakana córka, która powiedziała mi, że nie rozumie, dlaczego to ona została wybrana, że ona ma przecież szkołę, oraz, że jest za młoda na to. Na co? Otóż moja córeczka uważa, że nosi w sobie niepokalanie poczęte dziecko, i narodzi nowego mesjasza. Skąd ten pomysł? Powiedziała, że to niemożliwe, żeby ojcem dziecka był jej chłopak, ponieważ "kochali się"tylko raz, to był jej pierwszy raz, i w dodatku on na 100% w niej nie skończył, więc byli podwójnie zabezpieczeni. (Zanim zhejtujecie - tak, rozmawiałam z nią o odpowiedzialnym współżyciu i antykoncepcji, zarzekała się, że wszystko rozumie) Wychowałam idiotkę.
Plus Minus 8( 23 )
0
Kolejna bezsenna noc. Zbyt późno, żeby kupić coś na sen, więc leżałem w łóżku zastanawiając się, co robić, żeby w końcu zasnąć. Postanowiłem posłuchać jakiejś klimatycznej muzyczki. Pomogło, ale jak już prawie spałem, moi rodzice zaczęli uprawiać seks..
Plus Minus 8( 9 )
0
Za dwa dni mam urodziny, dzisiaj dostałem w prezencie 500 zł. Szkoda tylko, że mandatu od straży miejskiej.
Plus Minus 8( 8 )
0
Moja młodsza siostra przyszła dzisiaj do mnie wyraźnie przerażona i powiedziała, że chce mi zdradzić tajemnicę, która mi się nie spodoba. Od lat podejrzewałam, że jest lesbijką i pomyślałam, że dojrzała do tego żeby się przyznać. Powiedziałam jej zachęcająco, że nie ważne co powie i tak zawsze będzie moją najukochańszą siostrzyczką. Nie spodziewałam się, że jest w nieplanowanej ciąży z moim mężem.
Plus Minus 7( 9 )
0
Byłem na obiedzie u rodziców mojej dziewczyny. Co więcej, byli też jej dziadkowie. Rodzina z zasadami i dość sztywna. Na zupę dostałem chlodnik w którym plywaly dwa jajka na twardo. Jako że nie byłem zbyt głodny chwilke czasu spędziłem na krojeniu ich w kawałki. Mama dziewczyny, która zdążyła juz skończyć swoją porcje, spytala czy mi nie smakuje skoro tak długo jem. A ja inteligentnie odruchowo odpowiedziałem "smakuje tylko się jajkami zabawialem"
Plus Minus 7( 7 )
0
Jestem nastolatkiem, aktualnie z nikim nie jestem związany, więc jak się domyślacie lubię czasem zrobić sobie dobrze samemu. Problem w tym, że od jakiegoś czasu kiedy próbuję "zabrać się do rzeczy"nasz pies zaczyna wściekle ujadać i biegnie pod moje drzwi. Rodzice już chyba zaczęli coś podejrzewać i mają z tego niezły ubaw.
Plus Minus 7( 7 )
0
Podczas zakupów odzieżowych i przymierzania kolejnych kiecek, wielki klips zabezpieczający jedną z nich wplątał mi się we włosy. Musiałam pójść tak do kasy, położyć się na blacie ku uciesze wielkiej kolejki i dopiero wtedy udało się go zdjąć!
Plus Minus 7( 7 )
0
Podczas romantycznej kolacji mój ex kupił mi prezent i stwierdził że po 2 latach związku z dnia na dzień kocha mnie coraz mocniej. Nie było by w tym nic dziwnego oprócz tego że jestem z nim dopiero od 3 miesięcy. Pomylił dziewczyny.
Plus Minus 7( 8 )


Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych