Admin


0
Wypadło mi z kieszeni 100 zł w centrum handlowym. Jakiś chłopiec je podniósł i krzyknął: "wypadła panu stówa". Odwróciłem się i podziękowałem, ale kiedy wyciągnąłem rękę po pieniądze - młody wziął nogi za pas i zwiał.
0
Mój kot załatwił grubszą sprawę do mojego ukochanego tostera.
0
Jestem bałaganiarą. Nie sądziłam, że jest ze mną tak źle póki chłopak który mi się podoba nie stwierdził "że podałby mi pigułkę gwałtu i posprzątał w moim pokoju".
0
Za dwa dni mam urodziny, dzisiaj dostałem w prezencie 500 zł. Szkoda tylko, że mandatu od straży miejskiej.
0
Spieszyłem się na pociąg, kiedy nagle dostrzegłem leżący na ziemi banknot. Szybko go zgarnąłem zanim ktoś inny miał szansę mnie uprzedzić i wpadłem do pociągu. Usiadłem i wyciągnąłem banknot, żeby się rozkoszować szczęściem, jakie mnie spotkało. 30 PLN - jeden banknot.
0
Przeczytałam w internecie, że kobiety w szczęśliwych związkach mają zdecydowanie mniej problemów z nadwagą. Mój chłopak szybko rzekł, że muszę z nim być bardzo nieszczęśliwa.
0
Mojej mamie śnił się jakiś koszmar. Obudziła wszystkich domowników krzykiem: "Zostawcie mnie w spokoju! Weźcie moje dzieci!". No cóż... miło wiedzieć, że jest się tak mocno kochanym przez własną rodzicielkę.
0
Pracuję jako serwisant sprzętów biurowych. Ostatnio zostałem wezwany do zepsutego faxu. Winna okazała się zużyta prezerwatywa wkręcona w podajnik papieru. Musiałem ją usunąć wraz z zawartością - kawałek, po kawałeczku.
0
Dzisiaj zapytałam mojego nowego faceta, jak długo jest w stanie wytrzymać zanim pierwszy raz pójdziemy do łóżka. Jego odpowiedź: "W minutach, czy sekundach???"
0
Chłopak, w którym się podkochuję nazwał mnie dzisiaj grubą dz*wką. Powiedziałam o tym mamie i się popłakałam. Rodzicielka wzięła mnie w ramiona i głaszcząc po głowie powiedziała: "Kochanie, czasami po prostu nie mamy wpływu na to kim jesteśmy"
------------------------------------------------------
DODAJ SWOJE WYZNANIE

 

Momencik, trwa przetwarzanie danych ... Momencik, trwa przetwarzanie danych